Home/ Decor

I got some pretty flowers today! I went to the vet with Bee because her kitty is a bit sick and needed antibiotics, and on the way home I stopped by at a flower shop and get my own bouquet tied. There has been a lot of building in our apartment the last few days, we changed a lot of furniture around and also went to IKEA, so I thought a nice bouquet of flowers would look nice in the interior. Have a lovely day guys!


 Dneska jsem si koupila krásné kytky. Šla jsem s Bee a jejím nemocným koťátkem k veterináři a cestou domů jsme se zastavily v květinářství, kde mi svázali kytici podle mých představ. Posledních pár dní jsme doma hodně přestavovali, koupili jsme nový nábytek a tak jsem si říkala, že čerstvé květiny to tu hezky doplní. Všem vám přeji krásný den!

Move your blog to Nouw - now you can import your old blog - Click here

Likes

Comments

Copenhagen


Yesterday Tad and I went to the Round Tower to take some pictures of the sunset. It was freezing and windy, but he was so nice and stayed there with me for nearly an hour and I got so much good stuff! What I love about Copenhagen is that it is really colourful! And when you look from above you see all the different rooftops, buildings, all the towers! I can't imagine a more beautiful view! I hope that it snows soon so I can get some more pictures with snow on the rooftops!:)

Překlad:

Včera jsme šli s Tadeášem do Round Tower, nafotit západ slunce. Mrzlo a foukal vítr, ale i tak tam se mnou vydržel skoro hodinu a já nafotila spoustu krásných fotek. To, co mám na Kodani hrozně moc ráda, je její barevnost. Když se na ní podíváte z výšky, vidíte všechny ty různé střechy, budovy a veže a já si si říkám, že si asi nedokážu představit krásnější výhled. Mohlo by brzy nasněžit, protože už si představuju, jak by tyhle fotky vypadaly, kdyby střechy byly pokryté bílým sněhem....:)

Likes

Comments

Hola! This morning I went to a brunch with Kähler Design, where they presented their new SS17 product line. I especially love the Hammershoi design. I already have a few things at home and today I got a beautiful carafe and tea pot. WIll share pictures soon! Anyway, be sure to check out their website HERE . Afterwards I went to school and was there until now! And Tad is coming home tonight so I have so much to do now haha! but have a lovely evening everyone:)

Ahojky! Dneska ráno jsem šla na bruch s Kahler Design, kde představovali jejich novou řadu produktů SS17. Já osobně zbožňuju Hammershoi design. Už od nich mám pár věcí doma a dneska jsem dostala krásnou karadu a čajovou konvičku. Brzy budou fotky! Určitě se mrkněte na jejich stránky TADY. Po prezentaci jsem šla do školy, kde jsem byla vlastně až do teď. Dneska se mi domů vrací Tadeáš, takže toho mám ještě spoustu na práci, haha. Všem přeji krásný večer. :)

.

Likes

Comments

Hey guys! 2017 has been really good so far! The weather has been freezing, but kinda sunny! And Copenhagen is looking as lovely as ever :). Today I met up with @byrosemaria and we took some pictures for Amazing Space and their baby products. We also found a really cute pink house so we took outfit pictures. Now I am at home relaxing and watching Modern Family- school starts again tomorrow so this is my last day of "chill". I think next semester is going to be insane, so I am getting ready haha. So have a lovely Sunday evening! :)

Překlad:

Ahoj! Rok 2017 vypadá zatím hodně slibně. Sice mrzne, ale svítí sluníčko a Kodaň je krásná, jako vždycky. Dneska jsem měla sraz @byrosemaria , šly jsme fotit pro Amazing Space a jejich produkty pro děti. Pak jsme našly boží, růžovej domeček a u něj udělaly outfit fotky. Ted už jsem doma, relaxuju koukám na Modern Family- zítra začíná škola, takže mám poslední klidovej den. Další semestr bude asi hektický, tak se připravuju, haha. Krásnou neděli vám všem! :)

Likes

Comments


I always thought of flowers in a very conventional way- roses, tulips, daisies... You know, the regular things you find everywhere! Just recently I started buying flowers, which are well... a bit different. Before Christmas I got some really nice ones, which you can see HERE. And they are still looking good. I think that is the bonus about flowers like this, they dry really well and you can have them forever. So yesterday I went for something a bit different and I am really happy about the result. Unfortunately I don't know the name of the flower- but they are pretty easy to recognise! Also it was so funny because the moment I took them out Minii started smelling them and running around them like crazy! I think she really likes the flowers haha. SO guys, next time you go buy flowers try buying something a bit different! I can't wait to get new flowers in a few weeks again! Hopefully by then there will be a bigger selection :).

​Překlad: 

Vždycky jsem kupovala klasické, známé druhy kytek- tulipány, růže, lilie... Takové ty, které koupíte všude a které všichni dobře známe. Nedávno jsem ale začala koukat po kytkách, které jsou trošku jiné. Před Vánoci jsem koupila jedny, které jste mohli vidět TADY. A pořád vypadají dobře. To je podle mě plusem takových druhů kytek, když uschnou, nemusíte je vyhodit, protože jsou pořád hezké. Takže včera jsem šla pro kytky už rozhodnutá, že nechci žádnou klasiku. Bohužel neznám název těch, které jsem koupila, ale jsou krásné a originální. Taky doma s nima byla sranda, protože Minii je pořád očuchávala a běhala jsem kolem nic jako šílená. Má kytky prostě ráda, stejně jako já, haha. doporučuju- až si příště půjdete do květinářství pro kytky, zkuste něoc trochu jiného. Už teď se těším, až půjdu za pár týdnů pro další. Doufám, že v tu dobu už bude i větší výběr. Mějte se krásně! Likes

Comments

Instagram@martinaze_