Firmy samochodowe, podczas promocji swoich nowych modeli, bardzo często korzystają z usług hostess. Jest tak, ponieważ dodają one elegancji, budzą pozytywne skojarzenia i przykuwają uwagę potencjalnych klientów. Koncerny samochodowe posiadając rozległe badania i potężne sztaby marketingowe doskonale o tym wiedzą i tym chętniej korzystają z naszych usług. Ostatnią okazją do współpracy z branżą motoryzacyjną była premiera przepięknej, futurystycznej Toyoty C-HR. Ten hybrydowy pojazd o futurystycznym kształcie był prezentowany szerszej publiczności we Wrocławiu, w Hali Stulecia oraz centrum handlowym Magnolia Park. Już sam nowoczesny wygląd samochodu zachęcał do bliższej uwagi. Efekt potęgowała obecność naszych pięknych pracownic, które serwowały potrzebne informacje spragnionym wiedzy fanom motoryzacji. Było o czym opowiadać, ponieważ to dzieło japońskich inżynierów poza wyglądem przeniesionym prosto z concept carów odznacza się doskonałą technologią hybrydową. Oznacza to, że dobre osiągi łączy z symbolicznym zużyciem paliwa, co w dzisiejszym Świecie jest nie do przecenienia. Nasze hostessy doskonale sprawdziły się w prezentacji modelu klientom i zadawały szyku całemu eventowi. To dość oczywiste skojarzenie – tam gdzie pojawiają się efektowne samochody są również piękne kobiety. Firma Toyota, również dzięki nam, zaliczyła doskonałą prezentację swojego nowego modelu, a my czujemy ogromną satysfakcję.BS STUDIO HOSTESS.PL

http://bs-studio-hostess.pl/blog

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - kliknij tutaj!

Likes

Comments

Nasza agencja hostess i modelek realizuje zlecenia na terenie całej Polski. Wiąże się to z udziałem na niezwykłych eventach, targach, bankietach czy premierach. W minionym miesiącu nadarzyła się okazja przeprowadzenia prezentacji nowych modeli Volkswagena w salonie motoryzacyjnym, w Świdnicy.

BS STUDIO HOSTESS miało zaszczyt wziąć udział w tym wydarzeniu i z dumą reprezentować markę Volkswagen. Rangę wydarzeniu nadawał tłum gości, zaproszonych indywidualnie na specjalny pokaz. Cały event stał na bardzo wysokim poziomie i był dopracowany w taki sposób aby osoby biorące w nim udział nie nudziły się ani chwilę. Warto opowiedzieć jak z perspektywy obserwatora wyglądało to widowisko, gdyż prezentacji modeli Golf, Passat Variant i Up towarzyszyły różne atrakcje, na przykład pokaz sztuczek barmańskich zaserwowany przez utytułowanego mistrza oraz długi pokaz laserowy. Widzowie byli pod wrażeniem efektownych podrzutów butelek, które płonęły w czasie pokazu. Goście mogli raczyć się wykonanymi przezeń drinkami oraz kosztować przystawki ze szwedzkiego stołu. Lasery rozprowadzone po przepastnym i eleganckim wnętrzu salonu, w rytm muzyki, przykuwały uwagę gości na wiele długich minut, a znakomity konferansjer Dariusz Raczycki doskonale prowadził całą imprezę przekazując przy okazji motoryzacyjne fakty. Jednak kluczowe dla całego wydarzenia były nowe, lśniące modele, które dumnie prezentowały nasze hostessy. Dziewczyny ubrane w jednakowe, eleganckie sukienki nadawały szyku pokazowi. Trzeba przyznać, że męska część widowni z równym podziwem obserwowała auta co piękne panie. Jak widać kobiece piękno i motoryzacja potrafią iść w parze. Dzięki temu tandemowi wydarzenie w świdnickim salonie wzbudziło powszechny zachwyt i zapewniło poczucie uczestniczenia w prestiżowym evencie.

Prezentacja udała się znakomicie, zaproszeni goście bawili się doskonale, nasze hostessy brylowały w blasku jupiterów, a nasz klient – Volkswagen – odniósł sukces. To był udany wyjazd!

Likes

Comments

BS STUDIO HOSTESS jest jedną z najbardziej znanych AGENCJI HOSTESS I MODELEK w Polsce, o stabilnej i wysokiej renomie.

Działamy na rynku polskim od 2007 roku

Zaufały nam między innymi takie firmy jak:

PLUS GSM, PCC, DECATHLON, FIAT W.KRUK, JA.BACZEWSKI, POLSAT, KGHM, TESLA, CAT, CONTINENTAL

oraz wiele innych cenionych firm.


Zakres usług:

HOSTESSY

MODELKI

FORDANSERKI


- HOSTESSY (około 20 tys.) - doświadczone w pracy podczas targów, imprez, bankietów oraz konferencji organizowanych w kraju i zagranicą, posiadające często doskonałą znajomość wielu języków obcych m. in. angielskiego, niemieckiego, przyczyniają się do wymiernych korzyści, sukcesów osiąganych przez Klientów oraz podkreślają wizerunek, wzmacniając jednocześnie renomę i siłę promowanej marki.
- MODELKI i MODELE - posiadający doświadczenie w pracy podczas różnorodnych sesji zdjęciowych (katalogi, czasopisma itp.) oraz podczas pokazów mody, różnych eventów w kraju. Wyróżniają się zwykle niebanalną i oryginalną urodą oraz bogatym doświadczeniem w wykonywanej pracy.

- FORDANSERKI – bardzo kulturalne, z dużą dozą uśmiechu i miłego usposobienia, niezbędnego w tańcu podczas imprezy firmowej . Cechuje je pełen profesjonalizm, chęć do pracy i pozytywna atmosfera, którą są w stanie zarazić gości aby umilić im czas. Eventy z ich udziałem są gwarancją sukcesu.


Działamy na terenie całej Polski !


Zapraszamy do współpracy !!!!! :)----------------------------------------------

http://bs-studio-hostess.pl/

https://www.instagram.com/bsstudiohostess/

694558801

Likes

Comments

W sierpniu 2014 roku nasze modelki zostały zaproszone do sesji zdjęciowej niezwykłego prototypu - pierwszego polskiego samochodu luksusowego – New Warsaw. Projekt ten narodził się we Wrocławiu za sprawą Michała Koziołka i wspierających go Adama Mally'ego, Dawida Ozgi, Michała Puchalskiego, Jacka Śniadeckiego i Łukasza Myszyńskiego. New Warsaw jest próbą przywrócenia polskiej motoryzacji za sprawą reinterpretacji dawnej Warszawy 223 – limuzyny rodem z PRL-u. Samochód posiadać będzie silnik 5.0 V10 i dysponować będzie mocą ponad 500 koni mechanicznych, wewnątrz zaś oprócz skóry naturalnej znajdziemy drewno z polskiego dębu, bursztyn oraz... butelkę luksusowej wódki. Prototyp w białym kolorze nie miał jeszcze tych udogodnień, lecz był jedynym tego typu pojazdem powstałym w Polsce i pierwszym z serii jedynie dziesięciu egzemplarzy, które powstaną.


Likes

Comments


Premiera Oranżady PRL

Nasza agencja hostess i modelek często bierze udział w rozmaitych promocjach, jednak wiosną 2015 roku mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w bardzo nietypowym przedsięwzięciu. Nasze modelki pojawiły się bowiem na prezentacji Oranżady PRL – Napoju stworzonego i promowanego przez Krzysztofa Skibę.

Wydarzenie to miało miejsce w warszawskiej restauracji Banjaluka i już od początku zapowiadało się niezwykle. Gospodarz imprezy, frontman grupy Big Cyc, przyjechał czerwonym Żukiem, a ubrany był w biały fartuch rodem z PRL-owskiego spożywczaka, podobnie jak część jego znamienitych gości. Byli to między innymi Końjo, Michał Milowicz, Norbi, Krzysztof KASA Kassowski, Andrzej Nejman czy... Ryszard Kalisz!

Zwłaszcza postać tego sympatycznego polityka była pewnego rodzaju smaczkiem, ponieważ jako były członek PZPR był symbolem minionego systemu. Cała impreza była jedną wielką zabawą, pełną śmiechu i symboli odnoszących się od PRL, na przykład oranżadę rozdawano, gościom i przechodniom, w płóciennych siatkach.

Oczywiście nie była to jedyna forma podania tego napoju, o należytą formę i wzbogacenie smaku zadbał Mistrz Europy Barmanów Krzysztof Drabik, uczestnik Mam Talent, który serwował doskonałe drinki. Tym co wywołało nasz największy aplauz była żonglerka butelkami na dawnym polskim motorowerze Komar.

W tym czasie nasze modelki uczestniczyły w pokazie mody. Nie byłoby w tym nic niezwykłego gdyby nie fakt, że zostały od stóp do głów przyozdobione w prawdziwe warzywa i owoce. Wszystkie panie miały indywidualne kreacje, na ich głowach widniały wianki z marchewek lub pomarańczy, biustonosze z rzodkiewek czy papryk, a biodra miały przepasane bananami, ziemniakami, a nawet kolbami kukurydzy. O ten niezwykły zabieg ubiór zadbała Wiganna Papina – stylistka i prowadząca Pytanie na Śniadanie. Co najzabawniejsze, po pokazie mody wyłoniono... Miss Warzywniaka! W międzyczasie pod restaurację przyjechali policjanci, którzy po degustacji pysznej oranżady i naprężeniu muskułów przez Chucka Norrisa szybko odjechali.

Jak widać każda promocja przebiega odrobinę inaczej, lecz przebieg tej był do prawdy niezwykły i budzący podziw swoją kreatywnością. Z humorem oddano klimat minionej w Polsce epoki, zachowując te miłe akcenty i zapewniono gościom wielką atrakcję. Naszym modelkom zaś niezapomniane stylizacje i świetne wspomnienia.

Likes

Comments

Hostessy są dzisiaj cenione na rynku pracy, nikt nie podważa ich przydatności, wręcz przeciwnie, firmy widzą, że dzięki nim dokonuje się wzrost dochodów, prestiżu i ocieplenie wizerunku. Można zaryzykować stwierdzenie, że na targach,eventach,prezentacjach czy promocjach są one niezbędne. Jak surowo byłoby na prezentacji samochodów bez pięknych pań i jak ubogie stanowisko targowe bez uśmiechniętych hostess.

A co powiedzą Państwo o ich męskim odpowiedniku – hoście?

No właśnie, ta profesja nie jest szeroko znana, po pierwsze z powodu patriarchalnego społeczeństwa oraz bezpośrednich skojarzeń pewnych specjalności z kobiecością. To prawda, że hości nie sprawdzą się wszędzie, jednak nie można całkowicie ich skreślać. Są bowiem eventy, konferencje i towarzyszące im sytuacje, gdzie to mężczyzna lepiej sprawdzi się w danej roli. Przykładem mogą posłużyć przeprowadzone przez nas promocje. Nasz host odwiedzał w smokingu wyznaczonych gości i wręczał im ekskluzywne zaproszenia wraz z butelką wina oraz cygarem. Taka forma była ogromnym zaskoczeniem i nadała wydarzeniu niebywałej rangi. Innym razem hości prezentowali narzędzia budowlane podczas targów. Kobiety mimo najszczerszych chęci nie byłyby w tej roli wiarygodne. Dopasowanie odpowiedniego pracownika do powierzonego mu zadania oraz kompetencje są kluczowe, aby osiągnąć zamierzony efekt. Mężczyzna prezentując jakikolwiek przedmiot czy usługę stricte męską i przeznaczoną do użytku dla mężczyzn, może zostać uznany za osobę dobrze poinformowaną, będącą specjalistą. Przykro to stwierdzić, ale w niektórych sytuacjach chociaż kobiety mają dużą wiedzę i byłyby w stanie przekazać potrzebną wiedzę tak samo dobrze, a nawet lepiej, to zostaną potraktowane z góry jako osoby mniej kompetentne od mężczyzn i osiągną gorszy efekt marketingowy. Stąd właśnie praca hostów jest potrzebna, gdyż może w odpowiedniej sytuacji zastąpić hostessy, a w innym uzupełnić ich działania. Często nasi pracownicy i pracowniczki wspólnie witają gości na bankietach, konferencjach oraz innych imprezach okolicznościowych.

Jak widać pomimo mniejszej popularności hostów, nie są oni mniej potrzebni. Co więcej w pewnych sytuacjach bywają niezbędni!

Serdecznie zapraszamy do współpracy :)


http://bs-studio-hostess.pl/home


Likes

Comments

KONTAKT

BS STUDIO HOSTESS prowadzi działalność na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do składania zapytań.
Odpowiemy na każde z nich! :)

694 55 88 01 / kontakt@bs-studio-hostess.pl / biuro@bs-studio-hostess.plLikes

Comments

Pokaz mody Ewy Jobko

21 lutego 2015 roku o godzinie 19 odbył sie pokaz Ewy Jobko (Ewa Jobko - Costume Designer) z udziałem naszych modelek.

Pięknym dodatkiem do Jej kolekcji była biżuteria sutache wykonana przez Agnieszkę Rodo ( rododendron7 Art-Soutache)

Pokaz uświetił recitale dwóch wspaniałych wrocławskich artystek:

Natalii Lubrano ( Natalia Lubrano Music ) oraz Jadwigi Tomczyńskiej(Jadwiga Tomczyńska)

Glamour - bankiety, wesela, konferencje

Ruska 37-38, 50-079 Wrocław

Likes

Comments