Hej Kochani ! Dzisiaj mój post jest pisany na spontanie, ponieważ tego dnia odwiedziłam jedną z galerii w Nowym Sączu. Miałam zamiar dokupić ostatnie brakujące prezenty.
Ludzie jak co roku robią wszystko na ostatnią chwilę. Oczywiście musiałam poczynić pewne zakupy, ale może o tym za chwilę.

Między półkami i ludźmi szukającymi na szybko prezentów można było się pogubić. Wszyscy biegali od jednej półki do drugiej. Tak było w każdym sklepie.

Ja na koniec postanowiłam odwiedzić jeden z moich ulubionych sklepów czyli STRADIVARIUS. Od razu w oczy rzuciła mi się piękna torebka, ale oczywiście nie zastanawiając się odłożyłam ją na miejsce. Z boku przyglądała mi się pewna Pani, której najwyraźniej ta torebka rownież się spodobała i kiedy ją odłożyłam, Pani od razu ją wzięła. Torebka była ostatnia i tyle z moich zakupów. Okazało się, że kobieta poprosiła przy kasie aby ją dla niej odłożono na pół godziny. Torebka była tak piękna, że postanowiłam zaczekać. Jednak kiedy po godzinie wróciłam do sklepu, Pani kupiła torebkę :(

Pózniej jednak musiałam jechać do innej galerii i przy okazji zajrzałam do STRADIVARIUSA. Okazało się, że tam tych torebek jest pod dostatkiem i teraz mam ją w domu :)

Dajcie znać czy torebka Wam się podoba :)

Likes

Comments

Hej wszystkim! Jest to mój pierwszy post i mega się stresuję, ponieważ nigdy nie prowadziłam bloga. Moim wielkim marzeniem było założenie go, dlatego wyprzedzając postanowienia noworoczne pomyślałam że warto zacząć już teraz. Bo na co czekać! :)

Mój blog będzie o wszystkim i o niczym. Mam nadzieję, że znajdę kilku odbiorców którym moja działalność będzie się podobała. Znajdziecie tutaj na pewno stylizacje, makijaże czy też recenzję danych produktów. Nie zabraknie również krótkich postów z fajnymi fotkami zrobionymi na spontanie. Będę wrzucać też fotki które znalazłam na portalach z których ja czerpię inspiracje. Mam nadzieję, że taka forma prowadzenia bloga Wam się spodoba i będę mogła liczyć na Waszą obecność :)

A dzisiaj kilka fotek właśnie inspirujących. Święta coraz bliżej dlatego poczujmy ten świąteczny klimat.

Jeżeli chcesz możesz mnie obserwować tutaj jak i na instagramie. Serdecznie wszystkim zapraszam i pozdrawiam! Do następnego posta, który już niebawem!


Likes

Comments