​​​​

Witajcie !

Misiek stwierdził, że czyta też !


we DWOJE - Katarzyna Woźniczka

Pełna pogody ducha Karolina Tyrolska jest przekonana, że los jej sprzyja. Ma kochającego męża, satysfakcjonującą pracę i stabilizację finansową. Do pełni szczęścia brakuje jej tylko dziecka, ale wierzy, że i to marzenie w końcu się spełni.

Pewien lipcowy dzień wystawia ją na niespodziewaną próbę. Po raz pierwszy życie przestaje układać się po jej myśli, a Karolina czuje, że traci grunt pod nogami. W jej uporządkowany świat wkraczają nowe postacie , inne go opuszczają.

Zagubiona i przerażona,pozwala,by o jej dalszym losie decydowali za nią bliscy, z których każdy ma inny sposób na wybawienie jej z opresji. . Tylko czy to jeszcze jest jej życie ​?


Przekonajcie się sami ! Sięgnijcie po ową książkę i dowiedzcie się o losach Karoliny :)


Miłego wieczoru :)

Zaprojektuj swój blog - wybierz jeden z mnóstwa gotowych szablonów na Nouw lub utwórz własny, metodą „wskaż i kliknij” - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Ahoj Czechy! Naszło mnie na wspomnienia. Třeboň, Praha, Český Krumlov, co za piękne widoki. Tak bardzo bym chciała tam wrócić. Inni ludzie, inne zwyczaje, wszystko inne-takie piękne. Wierzę, że nie raz tam wrócę , nie ma rzeczy niemożliwych.

To była przygoda życia. Najlepsze jest to, że nikt wspomnień Nam zabrać nie może :) Muszę przyznać, że w Czechach potrafiłam się wyciszyć. Bardziej dostrzec piękno. I to jakich życzliwych ludzi tam spotkałam. Powiem szczerze, że w Polsce tego nie ma. Inny świat .Miłego dnia :*

Likes

Comments