I co ja te 3 dni bez Niego pocznę? Muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie. Może tak zajmę się w tym wolnym czasie biurem rachunkowym? Trzeba trochę zabrać się za księgowanie , a czasu coraz mniej . Ale ja jak zawsze wszystko zostawiam na ostatnią chwilę . Bym się zajęła tą nauką, ale ciężko się skupić gdy co innego w głowie siedzi , np TĘSKNOTA :(


Ależ On o mnie dba ! ''Kochanie musisz coś jeść'' . H zrobił na kolacje indyczka. Przepyszne .

-indyk

-ogórki kiszone

-żółta papryka


Rozpieszcza mnie ten mężczyzna cudowny. Ale jak już wcześniej wspominałam , prawdziwy facet zrobi wszystko dla swojej kobiety i będzie o Nią dbał.

Życzę każdej takiego mężczyzny !

Miłego dnia ;*

Przenieś swój blog na Nouw - teraz możesz importować swój stary blog - Kliknij tutaj

Likes

Comments

Ahoj Czechy! Naszło mnie na wspomnienia. Třeboň, Praha, Český Krumlov, co za piękne widoki. Tak bardzo bym chciała tam wrócić. Inni ludzie, inne zwyczaje, wszystko inne-takie piękne. Wierzę, że nie raz tam wrócę , nie ma rzeczy niemożliwych.

To była przygoda życia. Najlepsze jest to, że nikt wspomnień Nam zabrać nie może :) Muszę przyznać, że w Czechach potrafiłam się wyciszyć. Bardziej dostrzec piękno. I to jakich życzliwych ludzi tam spotkałam. Powiem szczerze, że w Polsce tego nie ma. Inny świat .


Przechodząc na inny temat. Mam wspaniałego mężczyznę, który jest doskonałym kucharzem, robi mi pyszności. Ostatnio na moją zachciankę, zrobił mi domowego kebaba z indyczka. (wiecie kobietki jak to jest gdy ciężkie dni przychodzą raz w miesiącu ) . Żebym w miarę zdrowo zjadła a nie : telefon, poproszę kebaba i przywożą , H postanowił że zrobi mi sam , żebym zjadła zdrowo . Było przepyszne , mniam :)

Życzę każdej z Was takiego mężczyzny, który będzie o Was dbał, kochał i się martwił. To najpiękniejsze co może Nas spotkać.

Miłego dnia :*

Likes

Comments

Dopiero próbując wejść w relacje z kimś nowym, zauważamy jak inni nasyfili nam w głowach.

I ja jestem dobrym przykładem na to. Jeżeli widzicie, że coś jest nie tak, że coś Was rujnuje, przygnębia, nie łudźcie się,że tym razem może będzie inaczej. Pozwólcie sobie odetchnąć, odżyć, nawet jeżeli będziecie musiały zostać same, tego większość kobiet się boi, ale pomyślcie, że to może być nowa droga. Mogą otworzyć się drzwi do szczęścia. Ja się bałam, zaryzykowałam i proszę ! Nie żałuję ani trochę. Jestem po prostu szczęśliwa z kimś kto każdego dnia mnie uświadamia,że jestem najważniejsza, że o kobietę trzeba dbać, że kobieta powinna być oczkiem w głowie i kobieta powinna być szczęśliwa i czuć się kochana, powinna byś tak traktowana,żeby nie przyszło jej nigdy do głowy zwątpić.

Więc Kobietki, jeżeli macie jakieś wątpliwości to zastanówcie się,czy warto . Każdy ma prawo do szczęścia !

A My wczoraj z H leniwą niedziele spędziliśmy oglądając nowe filmiki Bena Philipsa,( z jego to nowymi żartami. Jak ktos lubi się pośmiać to polecam https://www.youtube.com/user/benphillipsuk) i oglądaliśmy bajeczkę. Oczywiście nie zabrakło masażu. Takiego mam wspaniałego mężczyznę :)


Pozdrawiam !

Likes

Comments

Zabierałam się tyle czasu za prowadzenie bloga, dla zabicia czasu , ale i dla spokoju. Taki sposób na odreagowanie. Aż w końcu jestem. Czasami takie miejsce jest lepsze, niż rozmowa z kimkolwiek :)

Niekiedy koniec jest początkiem czegoś pięknego .

Czasami musimy podjąć trudne decyzje. Nawet gdy się boimy ,że nie damy sobie rady, że co będzie się działo. Tak było ze mną. Znalazłam w końcu w sobie siłę, zostawiłam osobę bez której nie widziałam życia, bałam się ,że nie dam sobie bez Niego rady, że co będzie się ze mną działo.. Dawałam ciągle to nowe szanse, męczyłam się każdego dnia, dręczyły mnie myśli związane z przeszłością , robiłam dobrą minę do złej gdy , i wychodziło mi to ! Aż w końcu powiedziałam NIE. Znalazłam w sobie siłę i zakończyłam tamten związek. Ale i tak miałam momenty,że może jednak jeszcze jedną szanse dam , że może tym razem się wszystko zmieni. I pewnie bym wymiękła, gdyby nie moi przyjaciele . Oni dali mi siłę, byli wsparciem. Największym skarbem są osoby na które zawsze możesz liczyć, osoby które akceptują Cię takim jaki jesteś. Cieszę się, że mam takie osoby obok. Przyjaciele to taka rodzina którą wybieramy sobie sami.

Po zakończeniu związku, ciągle się bałam, miałam momenty zwątpienia, czy dobrze zrobiłam.. Bałam się samotności. To był okres, gdzie potrzebowałam przyjaciół, nie mogłam sama usiedzieć w domu, czas płynął, ja czułam się lepiej, czułam, że w pewnym sensie odżyłam, ale dalej bałam się samotności. Aż zjawił się pewien Pan, zwariowałam na Jego punkcie. Z Nim jest inaczej. A jak tak bardzo się bałam,że nikogo nie spotkam już na swojej drodze, że będę sama. A tu niespodzianka. I szczerze mogę powiedzieć, że nie żałuję. Poznajemy się od początku, spędzamy z sobą każdą wolną chwilę, tęsknimy, rozmawiamy, jest dla mnie ogromnym wsparciem , jesteśmy po prostu szczęśliwi. Tak chyba musiało być. Najlepsze jest to, że gdyby nie jedna dobra duszyczka z mojego grona bliskich znajomych, nie poznałabym Go. Tak jak wyżej napisałam ''Niekiedy koniec jest początkiem czegoś pięknego .''

Nie bójcie się zmian. Jeżeli wątpicie w coś, jeżeli Was coś męczy, nie zastanawiajcie się, to naprawdę może być początek czegoś pięknego . Wiem sama po sobie, że czasami warto zaryzykować. Nie ważne, że ktoś coś może pomyśleć, że ktoś może coś powiedzieć, skrytykować. Tego ludzie najbardziej się boją, opinii innych/obcych ludzi. Ale to jest Nasze życie, nikt za Nas go nie przeżyje, i najważniejsze,żebyśmy My byli szczęśliwi. Nie warto się przejmować innymi.


Miłego dnia !

Jowi


Likes

Comments